Apie mus

Patirtis ir inovacijos –
mūsų sėkmės raktas

„Miesto implantologijos klinikos“ – tai modernios gydymo įstaigos, įsikūrusios Kaune, Šiauliuose, Utenoje, Mažeikiuose ir Radviliškyje. Pacientų patogumui jose siūlomos visos profilaktinės, gydomosios ir estetinės odontologijos paslaugos.

Klinikose teikiamos išsamios gydytojų odontologų konsultacijos, atliekama profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, dantų šaknų kanalų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, atkūrimas laminatėmis, balinimas, implantavimas ir protezavimas. Ypatingą dėmesį skiriame pacientų komfortui ir gydymo kokybei. Pasitelkę modernią įrangą ir pažangias skaitmenines technologijas, savo pacientams siūlome greitą, ypatingai tikslią diagnostiką ir sklandų gydymą be skausmo ir nemalonių pojūčių.

Klinikoje dirbantys gydytojai

Ilgametę patirtį turintys ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys įvairių sričių odontologijos specialistai, savo kasdieniniame darbe naudojantys patikimiausius diagnostikos bei gydymo metodus, visuomet užtikrina nepriekaištingus ir ilgaamžius rezultatus. Esame dėkingi, kad patikite mums savo šypsenos grožį bei dantų sveikatą ir laukiame Jūsų Jums patogiausioje „Miesto implantologijos klinikoje“. Klinikoje dirbantys gydytojai Mūsų gydytojų komanda – veržlūs ir patyrę įvairių odontologijos sričių profesionalai. Mes nuolat domimės naujovėmis, tobuliname savo kvalifikaciją nacionalinėse bei tarptautinėse konferencijose, seminaruose, praktiniuose kursuose. Siekdami geriausių rezultatų, glaudžiai bendradarbiaujame tarpusavyje. Kiekvienam pacientui skiriame ypatingą dėmesį ir visada pasiūlome konkrečiam žmogui tinkamiausią sprendimą. Geriausias mūsų pastangų įrodymas – tūkstančiai laimingų pacientų visoje Lietuvoje.

+30

odontologijos profesionalų

+3450

mumis pasitikinčių pacientų visoje Lietuvoje

Atliekamos procedūros

Tyrimai ir konsultacijos 

Siekiant efektyviai išspręsti dėl odontologinio gydymo besikreipiančių pacientų problemas, prieš jį pradedant, būtina gydytojo odontologo konsultacija

Terapinis gydymas

Dantų plombavimas – tai gydomoji odontologinė procedūra, kuri atliekama dantį pažeidus ėduoniui.

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – odontologinė procedūra, skirta nusidėvėjusių, pažeistų ir prarastų dantų atkūrimui.

Dantų šalinimas

Danties šalinimas – tai chirurginė odontologinė procedūra, kurios metu pašalinamas nepagydomai sugedęs, nekokybiškas ar galintis sukelti komplikacijų dantis.

Dantų implantacija

Dantų implantacija – tai chirurginė odontologinė procedūra, kurios metu į žandikaulio kaulą įsriegiamas danties šaknį pakeičiantis implantas.

Visų dantų atkūrimas

Tobulėjant medicinos technologijoms, vis pažangesniu tampa ir dantų gydymas

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – odontologijos sritis, apimanti dantų, žandikaulių, burnos gleivinės chirurginį gydymą.

Periodontologinis gydymas

Periodontologija – tai odontologijos sritis, apimanti dantenų ir kitų aplink dantį esančių ir jį palaikančių audinių ligų profilaktiką, diagnostiką bei gydymą.

Estetinis plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai estetinė odontologinė procedūra, kurios metu atkuriami nusidėvėję, pažeisti, estetinę išvaizdą praradę dantys.

Dantų laminatės

Dantų atkūrimas laminatėmis – tai estetinė odontologinė procedūra, kurios metu ant nusidėvėjusių, pažeistų ar tiesiog estetiškai nepatrauklių dantų tvirtinamos itin plonos keramikos plokštelės.

Endodontinis gydymas 

Endodontija – tai odontologijos sritis, besispecializuojanti danties šaknies kanalų gydyme.

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – efektyvus, patogus ir itin estetiškas dantų tiesinimo būdas.

Vaikų odontologija

„Miesto implantologijos klinikose“ teikiamos profesionalios vaikų odontologijos paslaugos.

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai burnos higienisto atliekama procedūra, kurios metu nuvalomos minkštosios dantų apnašos ir pašalinami dantų akmenys.

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai estetinės odontologijos procedūra, kurios metu saugiai ir veiksmingai balinami danties audiniai ir suteikiama estetiška, švytinti šypsena.

3D kompiuterinė tomografija

3D kompiuterinis tomografas – nepakeičiama priemonė šiuolaikinėje odontologijoje, padedanti užtikrinti itin tikslią diagnostiką, efektyviausio gydymo plano sudarymą ir aukščiausią gydymo kokybę

Bruksizmo gydymas

Bruksizmas arba griežimas dantimis – tai nevalingas dantų tarpusavio kontaktavimas arba stiprus sukandimas ne kramtymo metu.

Bendroji nejautra (narkozė)

„Miesto implantologijos klinikose“ atliekamas vaikų ir suaugusiųjų dantų gydymas taikant sąmoningą sedaciją arba bendrąją nejautrą (taikoma tik Aušros al. 52b, Šiauliuose).

Moderni įranga ir technologijos

Kad ir kokio odontologinio gydymo Jums beprireiktų, mūsų komandos tikslas – jį atlikti komfortiškai, greitai ir kokybiškai.

Pacientams iš užsienio programa

Viešnagę Lietuvoje norėtumėte suderinti su odontologiniu gydymu? Suplanuokite jį Jums patogiausioje vietoje – mūsų odontologijos klinikos įsikūrusios Kaune, Šiauliuose, Utenoje, Mažeikiuose ir Radviliškyje.

Pasirūpinkite savo
dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registracija

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar