Estetinis plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai estetinė odontologinė procedūra, kurios metu atkuriami nusidėvėję, pažeisti, estetinę išvaizdą praradę dantys.

Registracija internetu Registracija telefonu
Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai estetinė odontologinė procedūra, kurios metu atkuriami nusidėvėję, pažeisti, estetinę išvaizdą praradę dantys. Procedūra atliekama itin tausojant sveikus danties audinius. Gali būti atliekamas tiek priekinių, tiek krūminių dantų estetinis plombavimas.

Kokiu tikslu atliekama?

Estetinis plombavimas atliekamas siekiant pašalinti dantų defektus ir atkurti taisyklingą jų anatomiją. Atlikus estetinį plombavimą pacientas gali džiaugtis estetiška ir itin natūraliai atrodančia šypsena, sugrąžinta visaverte kramtymo funkcija bei didesniu pasitikėjimu savimi.

Kokiu tikslu atliekama?

Kada prireikia šios procedūros

Estetinis plombavimas rekomenduojamas, ​esant nudilusiems, nuskilusiems, aptrupėjusiems ar kitaip pažeistiems dantims, senoms ar/ir nekokybiškoms plomboms, netenkinant dantų formai ar/ir spalvai. Ši procedūra gali būti atliekama ir norint pakoreguoti kreivus dantis ar tarpus, prireikus pakelti sąkandį ar tiesiog norint estetiškesnės šypsenos.

Kada prireikia šios procedūros

Kodėl neverta delsti

Estetinis plombavimas ne tik padeda pagerinti dantų estetinį vaizdą, bet ir apsaugo juos nuo tolimesnių pažeidimų. O su dailia, harmoninga šypsena ne tik atrodysite patrauklesni, bet ir labiau pasitikėsite savimi.

Registracija internetu Registracija telefonu

Kaip atliekama procedūra

Prieš dantų atkūrimą būtina gydytojo odontologo konsultacija, kurios metu įvertinama paciento dantų būklė, išklausomi jo lūkesčiai ir nusprendžiama, ar estetinis dantų plombavimas – tinkamiausias pasirinkimas. Nusprendus atlikti šią procedūrą, sudaromas individualus gydymo planas.

Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą, kad jos metu nepatirtumėte jokio diskomforto.

Iš pradžių dantys ruošiami estetiniam plombavimui: švelniai šlifuojamas jų paviršius, valomi pažeisti audiniai. Tuomet dantys palaipsniui atkuriami plombiniu kompozitu, tiksliai atkartojant jų anatomiją ir sukuriant itin natūralią estetinę išvaizdą. Siekiant, kad dantys atrodytų maksimaliai natūraliai, nupoliruojamas jų paviršius.

Poprocedūrinis laikotarpis

Kelias dienas po procedūros dantys gali būti šiek tiek jautresni, tačiau po to jautrumas išnyksta. Iš karto po procedūros estetiškai plombuotų dantų spalva gali šiek tiek skirtis nuo natūralių dantų, tačiau po kelių dienų ji taps tokia pati.

Kokio rezultato tikėtis

Estetinio plombavimo procedūros metu atkuriama taisyklinga danties anatomija, pašalinami danties defektai, sugrąžinamas komforto jausmas. Išgaunamas ir itin estetiškas dantų vaizdas, todėl galėsite nevaržomai šypsotis ir labiau pasitikėti savimi. Atsakingai rūpinantis dantų priežiūra ir laikantis gydytojo odontologo rekomendacijų, estetinio plombavimo rezultatas džiugins iki 10 metų.

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikoje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinantys estetinės odontologijos specialistai, visuomet atidžiai įsiklausantys į pacientų lūkesčius ir kiekvienu atveju pasiūlantys jiems visais atžvilgiais priimtiniausią sprendimą. Patyrę mūsų klinikos gydytojai estetinį plombavimą atlieka kruopščiai ir tiksliai, todėl, patikėję jiems savo dantų atkūrimą, galėsite džiaugtis itin natūraliu estetiniu rezultatu.

Registracija internetu Registracija telefonu

Dažniausiai užduodami klausimai:

Estetinis plombavimas – itin tausojanti procedūra, leidžianti nepriekaištingai atkurti dantis, maksimaliai išsaugant natūralius danties audinius. Procedūros metu pašalinami tik pažeisti, neestetiškai atrodantys audiniai.

Estetiniam dantų plombavimui naudojamos aukščiausios kokybės kompozicinės medžiagos, pasižyminčios išskirtinėmis estetinėmis savybėmis, o jų spalva parenkama pagal paciento natūralių dantų spalvą, todėl atkurti dantys atrodys itin natūraliai.

Estetiškai plombuotus dantis prižiūrėkite taip pat, kaip ir natūralius – 2 kartus per dieną valykite dantis minkštu šepetėliu ir dantų pasta, naudokite gydytojo rekomenduotas priemones – tarpdančių siūlą, šepetėlius, burnos skalavimo skystį. Kas pusę metų atlikite profesionalią burnos higieną ir plombų poliravimą – taip ilgiau išsaugosite estetiškai plombuotų dantų blizgesį.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar