Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai estetinės odontologijos procedūra, kurios metu saugiai ir veiksmingai balinami danties audiniai ir suteikiama estetiška, švytinti šypsena.

Registracija internetu Registracija telefonu
Dantų balinimas

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai estetinės odontologijos procedūra, kurios metu saugiai ir veiksmingai balinami danties audiniai ir suteikiama estetiška, švytinti šypsena.

Kokiu tikslu atliekama

Dantų balinimas atliekamas siekiant suteikti dantims norimą baltumą, o pacientui – didesnį pasitikėjimą savimi.

Kokiu tikslu atliekama

Kada prireikia šios procedūros

Dantų balinimas atliekamas, kai dantys atrodo pageltę, parudavę, dėl to jaučiamas diskomfortas, vengiama šypsotis ir bendrauti, nepasitikima savimi.

Kada prireikia šios procedūros

Kodėl neverta delsti

Dantų balinimas gali greitai ir efektyviai sugrąžinti dantų baltumą, spindinčią šypseną, o tuo pačiu – ir pasitikėjimą savimi.

Registracija internetu Registracija telefonu

Kaip atliekama procedūra

Prieš pradedant dantų balinimą įvertinama paciento dantų būklė, spalva, aptariami jo lūkesčiai. Galimi du dantų balinimo būdai – dantų balinimas odontologo kabinete ir balinimas kapomis namuose.

Dantų balinimas odontologo kabinete
Dantų balinimas odontologo kabinete

Prieš pradedant dantų balinimo procedūrą, pasirūpinama dantenų apsauga. Tada dantų paviršius padengiamas specialiu balinamuoju skysčiu, kuris aktyvuojamas specialia lempa, padedančia balinimo medžiagoms įsiskverbti į giliausius dantų sluoksnius.

Odontologo kabinete atliekama procedūra yra visiškai saugi ir neskausminga, jos trukmė – apie 2 valandos.

Dantų balinimas kapomis

Pasirinkus balinimą namuose, nuimami paciento dantų atspaudai, pagal kuriuos pagaminamos individualios kapos. Jas, įšvirkštus balinamojo gelio, reikia dėvėti gydytojo nurodytą laiką.

Nors dantų balinimas kapomis namuose užtrunka ilgiau – iki 2 savaičių, šio metodo privalumas yra tai, kad dantys gali būti balinami neišeinant iš namų, pacientui patogiu metu.

Dantų balinimas kapomis

Poprocedūrinis laikotarpis

Po dantų balinimo kelias dienas gali būti jaučiamas dantų maudimą ar jautrumą, tačiau šie pojūčiai greitai praeina. Dantų balinimo metu ir dvi paras jį pabaigus rekomenduojama nevartoti kavos, arbatos, raudono vyno, burokėlių ir kitų dažančių maisto produktų.

Kokio rezultato tikėtis

Po dantų balinimo pacientai džiaugiasi akivaizdžiai baltesniais dantimis, spindinčia šypsena ir didesniu pasitikėjimu savimi. Svarbu žinoti, kad visų mūsų dantys yra skirtingi, todėl ir balinimo rezultatas gali būti nevienodas. Jis priklauso ne tik nuo naudojamų priemonių ir metodų, bet ir nuo dantų struktūros, natūralaus jų atspalvio, emalio storio, asmeninių higienos įpročių ir kitų faktorių. Dantų balinimo rezultatas ilgalaikis – jis džiugina apie 2–3 metus. Norint kuo ilgiau išsaugoti baltus dantis, labai svarbi atsakinga jų kasdienė priežiūra. Taip pat svarbu nepamiršti 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną.

Prieš

Prieš

Po

Po

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikoje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinantys estetinės odontologijos specialistai, naudojami saugūs ir patikimi, dantų nepažeidžiantys balinimo metodai, užtikrinantys puikius, ilgai išliekančius rezultatus.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Šiuolaikinė odontologija yra stipriai pažengusi, o šiuo metu dantų balinimui naudojami pažangūs metodai bei saugios medžiagos užtikrina, kad norimas baltumas bus pasiektas nepažeidžiant dantenų ir dantų emalio. Svarbu žinoti, kad norint, jog dantų balinimas būtų saugus bei efektyvus, jį reikėtų atlikti tik pasikonsultavus su gydytoju odontologu.

Jeigu norite užtikrinti tolygų dantų emalio atspalvį ir ilgiau džiuginsiantį rezultatą, prieš dantų balinimo procedūrą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar