Tyrimai ir konsultacijos 

Siekiant efektyviai išspręsti dėl odontologinio gydymo besikreipiančių pacientų problemas, prieš jį pradedant, būtina gydytojo odontologo konsultacija

Registracija internetu Registracija telefonu
Tyrimai ir konsultacijos 

Tyrimai ir konsultacijos

Siekiant efektyviai išspręsti dėl odontologinio gydymo besikreipiančių pacientų problemas, prieš jį pradedant, būtina gydytojo odontologo konsultacija. Konsultacijos metu išklausomi paciento skundai, surenkama anamnezė, išsiaiškinama, ar jis neserga sisteminėmis ligomis, nėra kam nors alergiškas, aptariami jo burnos priežiūros įgūdžiai, finansiniai lūkesčiai ir pan. Tuomet atliekama paciento burnos apžiūra ir reikalingi tyrimai. Jie suteikia daug vertingos informacijos apie dantų, kaulo, minkštųjų audinių būklę ir padeda itin tiksliai įvertinti klinikinę situaciją. Remiantis pokalbio su pacientu metu surinkta informacija ir tyrimų duomenimis, sudaromas kiekvienam pacientui tinkamiausias gydymo planas.

Kokiu tikslu atliekama?

Gydytojo odontologo konsultacija ir tyrimai būtini siekiant išsiaiškinti paciento poreikius bei lūkesčius, kokybiškai įvertinti jo burnos ir bendrą sveikatos būklę, sudaryti tikslų gydymo planą, kontroliuoti gydymo eigą ir užtikrinti maksimaliai kokybišką ir ilgaamžį rezultatą.

Kokiu tikslu atliekama?

Kada prireikia tyrimų

Tyrimų prireikia prieš terapinį, endodontinį, ortodontinį, periodonto ligų gydymą, ruošiantis dantų šalinimui, implantacijai, protezavimui, chirurginėms procedūroms. Tyrimai atliekami norint tiksliai įvertinti dantų ir burnos būklę, patikslinti diagnozę, sudaryti optimalų gydymo planą, kontroliuoti gydymo eigą. Prieš implantacijos procedūras atliekami tyrimai padeda tiksliai parinkti implantus, nustatyti tinkamiausią jų vietą ir kryptį, išvengti implantų padėties netikslumų, užtikrinti sklandų protezavimą ir taip užtikrinti procedūros sėkmę.

Kada prireikia tyrimų

Tyrimų galimybės/metodai

Kokių tyrimų reikia, kiekvienu atveju nusprendžia gydytojas odontologas. Gali būti atliekamos panoraminės, dentalinės ir šoninės rentgeno nuotraukos, 3D kompiuterinė tomografija, dantų atspaudų nuėmimas tradiciniu būdu ar intraoraliniu skeneriu ir kiti tyrimai. Šiuolaikiniai diagnostiniai tyrimai atliekami itin greitai – jie trunka nuo keliolikos sekundžių iki kelių minučių ir nesukelia jokio diskomforto. Tyrimų duomenys visada atidžiai išanalizuojami, pristatomi pacientui, kartu aptariamos gydymo galimybės bei planuojamas rezultatas. Paciento tyrimų duomenys taip pat išsaugomi klinikos kompiuterinėje duomenų bazėje tam, kad prireikus, jie būtų lengvai ir greitai pasiekiami.

Esant specifinėms problemoms, siekdamas, kad pacientas gautų tinkamą odontologinę pagalbą, gydytojas odontologas gali nusiųsti jį kitų specialistų, tokių kaip burnos chirurgas, ortodontas ar endodontas, konsultacijai.

Registracija internetu Registracija telefonu

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikoje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinantys odontologijos specialistai, visuomet atidžiai įsiklausantys į pacientų lūkesčius, kruopščiai ir atsakingai įvertinantys jų klininę būklę ir kiekvienu atveju pasiūlantys efektyviausią sprendimą. Patyrę mūsų klinikos gydytojai, kai tik tai įmanoma, pristato pacientui kelis galimus problemos sprendimo būdus, paaiškina jų privalumus bei trūkumus, kad pacientas galėtų pasirinkti jam priimtiniausią. Mūsų tikslas – nepriekaištingai suplanuotas, sklandus gydymo procesas ir maksimaliai kokybiškas bei ilgaamžis rezultatas.

Registracija internetu Registracija telefonu
Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar