3D kompiuterinė tomografija

3D kompiuterinis tomografas – nepakeičiama priemonė šiuolaikinėje odontologijoje, padedanti užtikrinti itin tikslią diagnostiką, efektyviausio gydymo plano sudarymą ir aukščiausią gydymo kokybę

Registracija internetu Registracija telefonu
3D kompiuterinė tomografija

3D kompiuterinė tomografija

3D kompiuterinis tomografas – nepakeičiama priemonė šiuolaikinėje odontologijoje, padedanti užtikrinti itin tikslią diagnostiką, efektyviausio gydymo plano sudarymą ir aukščiausią gydymo kokybę. Kompiuterinė tomografija šiuo metu pripažįstama vienu tiksliausių tyrimų, kuris gali būti pasitelkiamas esant įvairioms klinikinėms indikacijoms. Vos kelioliką sekundžių trunkantis tyrimas leidžia išgauti daug ryškesnius vaizdus, nei atliekant įprastus rentgeno tyrimus. Šis diagnostikos metodas pasižymi ir mažesne jonizuojančia spinduliuote, todėl yra itin saugus.

Kokiu tikslu atliekama

3D kompiuterinė tomografija atliekama siekiant patikslinti diagnozę, sudaryti optimalų gydymo planą, nustatyti gydymo efektyvumą, kontroliuoti jo eigą ir pasiekti geriausius rezultatus. Atlikus 3D kompiuterinę tomografiją, taip pat galima tiksliai įvertinti gydymo metu įvykusius pokyčius.Kompiuterinės tomografijos būdu gaunamas vaizdas yra daug ryškesnis nei paprastos rentgeno nuotraukos ir leidžia tiksliau įvertinti burnos ertmės struktūras.

Kokiu tikslu atliekama

Kada prireikia šio tyrimo

3D kompiuterinės tomografijos tyrimas naudojamas tada, kai įprastos rentgeno nuotraukos su dvimačiu vaizdu nepakanka. 3D kompiuterinės tomogramos gali būti pasitelkiamos planuojant endodontinį gydymą, dantų šalinimą ar kitas chirurgines procedūras. Ruošiantis implantacijai, 3D nuotrauka leidžia tiksliai parinkti implantus, nustatyti tinkamiausią jų sriegimo vietą ir kryptį.

Kada prireikia šio tyrimo

Kaip atliekama procedūra

Tyrimo metu, skeneris sukasi aplink jo galvą. Tyrimas yra labai greitas – 360° 3D skenavimas atliekamas vos per kelioliką sekundžių.

Registracija internetu Registracija telefonu

Kokio rezultato tikėtis

Atlikus tyrimą, kompiuterio ekrane matomas ryškus, aukštos kokybės trimatis vaizdas su kruopščiai atkurtomis net itin smulkiomis detalėmis. Vaizdas yra daugiasluoksnis, todėl gydytojas odontologas gali pasirinkti ryškiausią jo variantą. 3D nuotraukos specialistui suteikia išsamią informaciją apie dantų ir žandikaulio būklę, kaulo tankį, plotį ir aukštį, dantų šaknis, leidžia tiksliai įvertinti svarbias anatomines struktūras, diagnozuoti periodonto ligas, dantų šaknų skilimus, kitas problemas ir parinkti efektyviausius jų sprendimo būdus.

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikoje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinantys odontologinių ligų diagnostikos ir gydymo specialistai, visuomet atidžiai įsiklausantys į pacientų lūkesčius ir kiekvienu atveju pasiūlantys jiems geriausią sprendimą. Moderni įranga, naujausi gydymo metodai, šiuolaikinės technologijos ir patyrusių specialistų profesionalumas užtikrina komfortiškas, aukščiausios kokybės paslaugas ir geriausius gydymo rezultatus.

Registracija internetu Registracija telefonu
Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar