Moderni įranga ir technologijos

Kad ir kokio odontologinio gydymo Jums beprireiktų, mūsų komandos tikslas – jį atlikti komfortiškai, greitai ir kokybiškai.

Registracija internetu Registracija telefonu
Moderni įranga ir technologijos

Moderni įranga ir technologijos

Kad ir kokio odontologinio gydymo Jums beprireiktų, mūsų komandos tikslas – jį atlikti komfortiškai, greitai ir kokybiškai. Taupant Jūsų laiką, visos odontologinės procedūros „Miesto implantologijos klinikose“ atliekamos vienoje vietoje, o diagnostikos ir gydymo procesas vyksta ypatingai tiksliai ir sklandžiai.

Kaune, Šiauliuose, Utenoje, Mažeikiuose ir Radviliškyje įsikūrusiose klinikose pacientų laukia patyrę įvairių odontologijos sričių specialistai, diagnostikai ir gydymui pasitelkiantys modernią įrangą ir skaitmenines technologijas, padedančias užtikrinti maksimalų gydymo tikslumą ir itin kokybiškus, ilgaamžius rezultatus.

Kasdieniniame darbe naudojama pažangi, pasaulyje pripažintų gamintojų skaitmeninė įranga – intraoraliniai ir veido skeneriai, 3D rentgeno aparatai – leidžia greitai, efektyviai ir komfortiškai atlikti tikslius tyrimus ir gauti itin ryškius diagnostinius vaizdus. Pasitelkus šiuolaikines technologijas, tyrimų duomenys apjungiami ir sukuriamas skaitmeninis paciento modelis. Tai leidžia kompleksiškai įvertinti paciento klinikinę situaciją ir, atsižvelgiant į jo skundus, pageidavimus bei lūkesčius, kiekvienu atveju parinkti tinkamiausią gydymą, efektyviai suplanuoti visus jo etapus, tiksliai prognozuoti jo ypatumus bei kaštus. Vizualiai pateikiamos informacijos dėka pacientui tampa lengviau priimti sprendimus, ji taip pat palengvina gydytojo ir paciento tarpusavio komunikaciją bei bendradarbiavimą.

Procedūros, naudojant specialias programas taip pat pirmiausia suplanuojamos kompiuteryje ir tik po to atliekamos paciento burnoje. Pavyzdžiui, ruošiantis implantacijai, iš pradžių trimatėje erdvėje suplanuojamos būsimų dantų vietos, pagal kurias numatomas implanto pozicionavimas kaule. Suplanavus implantų padėtį, parenkami optimalūs implantų parametrai (ilgis, diametras) ir sukuriamas chirurginis gidas. Tokio planavimo dėka implantaciją ir protezavimą galima atlikti itin tiksliai. Skaitmeninės technologijos padeda numatyti visus laukiančius gydymo iššūkius, išvengti galimų klaidų ir net sudėtingiausiais atvejais užtikrinti sklandžią gydymo eigą bei maksimaliai kokybišką rezultatą.

Patikėkite savo dantų ir burnos ertmės sveikatą „Miesto implantologijos klinikų“ specialistams ir džiaukitės puikia burnos sveikata bei nevaržoma šypsena.

Registracija internetu Registracija telefonu
Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar