Dantų protezavimas – tai neskausminga procedūra, kurios metu yra atkuriami danties audiniai, šiems esant pažeistiems ar praradusiems estetinę išvaizdą. Šiuolaikinėje odontologijoje protezai beveik nesiskiria nuo natūralių dantų, todėl sukuria ypač natūralios šypsenos efektą. Klinikoje siūlomi tobulesni dantų protezai suteikia galimybę vėl šypsotis ir atstatyti prarastą kramtymo funkciją. Klinikoje dantų protezavimui yra naudojamos skirtingos protezų rūšys, kurios taip pat šiek tiek skiriasi savo kaina: daugiausia dirbama su bemetale cirkonio, presuota, lauko špato ir emax keramikų rūšimis. Taip pat klinikoje dirbama su silikoniniais dantų protezais, išimamais protezais, dantų lankais bei protezais, fiksuotais ant implantų. Jeigu pacientas neturi daugumos arba visų dantų, kurių neįmanoma atstatyti, arba esami dantys yra nudilę, dantų protezavimas gali tapti sprendimu, sugrąžinančiu pasitikėjimą savimi ir savo šypsena.

Minkšti dantų protezai

Dantų protezavimui gali būti naudojami minkšti dantų protezai, kurie yra laikomi pranašesniais už paprastas plastikines plokšteles, kadangi yra pagaminti minkštu pagrindu, yra lankstūs, su jais patogu kramtyti. Bet kokios rūšies protezus yra būtina tinkamai prižiūrėti, tokiu būdu prailginant jų gyvavimo laiką. Dantų protezavimas pensininkams palengvina jų kasdienybę ir gali sumažinti įvairius nemalonius pojūčius kaip sąnario traškėjimas ar ūžesiai ausyse. Taip pat protezų kompensavimas pensininkams iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto fondo šiems suteikia galimybę sutaupyti.

Išimami dantų protezai

Viena iš išimamų dantų protezų rūšių – lanko atraminis protezas. Jis pasižymi mažesniu atraminių dantų apkrovimu. Išimamų dantų protezų kaina klinikoje yra nuo 200 eurų, tačiau kartais yra vykdomos akcijos, kurių metu įvairius dantų protezus galima įsigyti pigiau. Netekus dantų išimami dantų protezai tampa puikiu pasirinkimu, kuris padeda atstatyti žandikaulio sąnario funkciją, kramtymo efektyvumą bei estetinį burnos ertmės vaizdą. Dantų protezavimas suteikia galimybę susigrąžinti šypseną ir vėl pasitikėti savimi.

Dantų protezavimas išsimokėtinai

Klinikoje gali būti taikomas dantų protezavimas išsimokėtinai, taip pat dirbama su ligonių kasomis. Dantų protezavimas yra atliekamas atsižvelgiant į klientų finansinę situaciją, pageidavimus, tuo pačiu specialistams įvertinant paciento būklę ir konsultuojant, koks protezų sprendimas individualiu atveju yra geriausias. Klinikoje dirbantys specialistai užtikrina, kad protezinė konstrukcija pateisintų klientų lūkesčius, o dantų protezavimas pensininkams suteiktų galimybę šypsotis ir gerai jaustis.

Dantų protezavimas pensininkams

Dantų protezavimas yra kompensuojamas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto žmonėms, sulaukusiems pensijos amžiaus, taip pat asmenims, kurie, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo tvarka yra pripažinti iš dalies darbingais arba nedarbingais. Jeigu jūsų artimas, pensinio amžiaus žmogus teiraujasi, kiek kainuoja protezavimas, rekomenduojama pasidomėti, galbūt jam priklauso kompensavimas. Kai asmenims yra būtinas dantų protezavimas, tačiau, pagal nustatytą tvarką jiems nepriklauso kompensavimas, sprendimu gali tapti dantų protezavimas išsimokėtinai arba akcija, kuri suteikia galimybę protezavimo paslaugas gauti pigiau. Dera paminėti, jog protezavimo eilės įvairiuose Lietuvos miestuose yra nemažos, todėl pensininkai, kuriems priklauso kompensavimas, turėtų suskubti užsiregistruoti procedūrai.

Atsiliepimai