Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai burnos higienisto atliekama procedūra, kurios metu nuvalomos minkštosios dantų apnašos ir pašalinami dantų akmenys.

Registracija internetu Registracija telefonu
Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai burnos higienisto atliekama procedūra, kurios metu nuvalomos minkštosios dantų apnašos ir pašalinami dantų akmenys. Procedūros metu taip pat įvertinamas paciento dantų valymo efektyvumas, pateikiamos individualios burnos priežiūros rekomendacijos. Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda palaikyti burnos švarą ir išsaugoti sveikus dantis.

Kokiu tikslu atliekama?

Profesionali burnos higiena atliekama atliekama siekiant pagerinti dantenų būklę, sumažinti dantų jautrumą, atgaivinti burnos ertmę, neleisti daugintis bakterijoms bei kauptis apnašoms, vystytis ėduoniui ir periodonto ligoms.

Kokiu tikslu atliekama?

Kada prireikia šios procedūros

Rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, jeigu dantys atrodo pageltę, praradę spindesį, vargina paburkusios ir/ar kraujuojančios dantenos, nemalonus burnos kvapas. Siekiant išsaugoti gerą dantų, minkštųjų audinių ir burnos ertmės sveikatą, profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti du kartus per metus, o sergant periodonto ligomis ar greičiau kaupiantis apnašui – kas 3-4 mėnesius.

Kada prireikia šios procedūros

Kodėl neverta delsti

Profesionali burnos higiena padeda pagerinti bendrą burnos sveikatą, išvengti ėduonies ir periodonto ligų. Nuvalius apnašas ir akmenis, sumažėja dantenų patinimas, išnyksta kraujavimas, atgaivinama burnos ertmė. Procedūros metu gali būti diagnozuotos periodonto ligos ir karioziniai dantų pažeidimai, rekomenduojamas reikalingas gydymas ar profilaktikos priemonės.

Registracija internetu Registracija telefonu

Kaip atliekama procedūra

Prieš pradedant procedūrą, burnos higienistas įvertina dantų ir burnos audinių būklę.

Procedūra yra neskausminga, bet, pacientui pageidaujant, jos metu gali būti taikoma vietinė nejautra. Atliekant procedūrą, pirmiausia ultragarsiniu skaleriu bei specialiais instrumentais pašalinami virš dantenų ir po jomis susidarę akmenys. Vėliau oro abrazijos būdu pašalinamas pigmentinis apnašas, susidaręs dėl rūkymo, kavos, arbatos, dažančių maisto produktų vartojimo. Pabaigoje dantų paviršiai nupoliruojami dantų pasta tam, kad mažiau kauptų apnašas.

Po procedūros burnos higienos specialistas pataria, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis, rekomenduoja tinkamiausias priežiūros priemones.

Poprocedūrinis laikotarpis

Pirmomis dienomis po procedūros dantys ir dantenos gali būti jautresni nei įprastai, valantis dantis – kraujuoti. Tokiu atveju dantų valymui rekomenduojama naudoti jautriems dantims skirtą pastą, o burną skalauti specialiu skysčiu, kurį Jums rekomenduos procedūrą atlikęs specialistas.

Procedūros dieną valgyti ir gerti vandenį galima jau po valandos, tačiau patartina vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų. Taip pat patartina nerūkyti.

Kokio rezultato tikėtis

Profesionalios burnos higienos procedūros rezultatas – baltesni dantys, spindinti šypsena, gaivus burnos kvapas ir didesnis pasitikėjimas savimi.

Prieš

Prieš

Po

Po

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikoje dirba profesionalios, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinančios burnos higienistės. Jos ne tik itin kruopščiai atliks procedūrą, bet ir įvertins Jūsų dantų bei dantenų būklę ir pateiks naudingų individualios burnos higienos rekomendacijų.

Registracija internetu Registracija telefonu

Dažniausiai užduodami klausimai:

Burnos higienos procedūra daugeliu atvejų – visiškai neskausminga procedūra. Tačiau jeigu dantys labai jautrūs, ji gali būti atliekama taikant vietinę nejautrą.

Atlikus profesionalią burnos higieną reikėtų atsakingai rūpintis dantų ir burnos ertmės priežiūra – kruopščiai valyti dantis 2 kartus per dieną, naudojant minkštą ar vidutinio minkštumo dantų šepetėlį, tarpdančių siūlą, šepetėlius, taip pat laikytis burnos higienisto pateiktų individualių rekomendacijų.

Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti prieš periodonto ligų gydymą, implantaciją ir kitas chirurgines procedūras, ortodontinį gydymą, dantų balinimą.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar