Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – odontologijos sritis, apimanti dantų, žandikaulių, burnos gleivinės chirurginį gydymą.

Registracija internetu Registracija telefonu
Burnos chirurgija

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – odontologijos sritis, apimanti dantų, žandikaulių, burnos gleivinės chirurginį gydymą.  Burnos chirurgai konsultuoja dėl implantacijos, dantų bei žandikaulių traumų, šalina protinius, neišdygusius (retinuotus) dantis, atlieka dantų šaknų viršūnių rezekcijas, lūpos ir liežuvio pasaitėlio plastiką, diagnozuoja minkštųjų audinių patologiją, operuoja lūpos, seilių liaukų cistas, šalina gerybinius navikus, atlieka dantų implantaciją, kaulo priauginimo (augmentacijos) ir sinuso pakėlimo procedūras.

Kokiu tikslu atliekama

Burnos chirurgijos procedūros atliekamos siekiant suteikti reikiamą gydymą, užkirsti kelią komplikacijoms ir išsaugoti gerą burnos ertmės sveikatą.

Kokiu tikslu atliekama

Kada prireikia šios procedūros

Burnos chirurgija gali būti reikalinga patyrus dantų ar žandikaulių traumas, esant sunkioms dantų ar žandikaulių infekcijoms, navikams, pažengusioms periodonto ligoms, netaisyklingai išdygusiems ar savo funkcijos neatliekantiems, linkusiems gesti protiniams dantims. Burnos chirurgija pasitelkiama ir praradus vieną, kelis ar visus dantis ir nusprendus juos atkurti ant implantų. Burnos chirurgo paslaugų prireikia ir tada, kai implantacijai nepakanka žandikaulio kaulo ir reikalingas jo priauginimas (augmentacija).

Kada prireikia šios procedūros

Kodėl neverta delsti

Delsiant atlikti burnos chirurgijos procedūras, didėja komplikacijų rizika.

Registracija internetu Registracija telefonu

Kaip atliekamos procedūros

Prieš atliekant chirurginį gydymą būtina burnos chirurgo konsultacija. Jos metu atliekami reikiami tyrimai, įvertinama paciento klinikinė būklė, aptariami jo individualūs poreikiai ir parengiamas tikslus gydymo planas. 

Procedūros metu, priklausomai nuo jos trukmės, sudėtingumo bei paciento pageidavimų, gali būti naudojama vietinė nejautra arba sedacija.Nors burnos chirurgijos procedūros daugeliui vis dar kelia nerimą ir baimę, ilgametę patirtį turinčių burnos chirurgų profesionalumas, patirtis ir naudojamos šiuolaikinės technologijos užtikrina, kad jų metu nejausite skausmo ir nemalonių pojūčių.Naudojant pažangius gydymo metodus taip pat užtikrinamas ypatingas tikslumas, išvengiama didelių pjūvių, todėl ir gijimo periodas – greitesnis bei lengvesnis.

Poprocedūrinis laikotarpis

Poprocedūrinis laikotarpis priklauso nuo atlikto chirurginio gydymo – jis gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Kiekvienu atveju burnos chirurgas pateikia pacientui konkrečias rekomendacijas, padedančias užtikrinti greitesnį ir sklandesnį gijimą. Dažniausiai jos apima tinkamą burnos higieną, vaistų vartojimą ir mitybą pooperaciniu periodu.

Kokio rezultato tikėtis

Po burnos chirurgijos gydymo galėsite pamiršti skausmą bei diskomfortą ir džiaugtis gera burnos sveikata bei gyvenimo kokybe.

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikoje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinantys burnos chirurgijos specialistai, atidžiai įvertinantys kiekvieno paciento situaciją ir kiekvienu atveju pasiūlantys geriausią sprendimą. Patyrę mūsų klinikos specialistai naudoja šiuolaikines technologijas bei modernius gydymo metodus, todėl procedūrų metu jausitės komfortiškai, o gijimo periodas bus greitesnis ir lengvesnis.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Chirurginis gydymas dažniausiai atliekamas taikant vietinę nejautrą, tačiau jaučiantiems ypatingai didelę baimę ar nerimą pacientams, taip pat planuojant sudėtingesnes, didesnės apimties procedūras, gali būti taikoma sedacija. Visais atvejais užtikrinama, kad gydymo metu nejaustumėte skausmo ir nemalonių pojūčių.

Priklausomai nuo atliktos procedūros, kurį laiką po gydymo galite jausti nežymų skausmą ar maudimą, operacijos vieta gali kraujuoti. Jeigu šie pojūčiai nėra labai intensyvūs, nerimauti nereikia – jie praeis per kelias dienas. Tam, kad jaustumėtės komfortiškiau, juos galite malšinti gydytojo rekomenduotais vaistais. 

Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar