Visų dantų atkūrimas

Tobulėjant medicinos technologijoms, vis pažangesniu tampa ir dantų gydymas

Registracija internetu Registracija telefonu
Visų dantų atkūrimas

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Tobulėjant medicinos technologijoms, vis pažangesniu tampa ir dantų gydymas. Vienas pacientui palankiausių ir patikimiausių bedančių žandikaulių atkūrimo metodų – visų vieno žandikaulio dantų atstatymas ant 4 implantų. Šis būdas padeda supaprastinti gydymo eigą, be taikant šią metodiką, nereikia priauginti žandikaulio kaulo, o tai žymiai palengvina ir sutrumpina pooperacinį laikotarpį. Dėl gydymo paprastumo šis gydymo metodas gali būti saugiai taikomas bet kokio amžiaus pacientams.

Kokiu tikslu atliekama

Dantų atkūrimas atliekamas siekiant užkirsti kelią žandikaulio kaulo nykimui ir kitoms prarastų dantų sukeliamoms problemoms. Dantų atkūrimo tikslas – sugrąžinti dantų funkcijas ir estetinį šypsenos vaizdą, taip žymiai pagerinant dantų netekusio žmogaus savivertę ir gyvenimo kokybę.

Kokiu tikslu atliekama

Kada prireikia šios procedūros

Novatoriškas, nuodugniais klinikiniais ir laboratoriniais tyrimais paremtas dantų atkūrimo metodas rekomenduojama žmonėms, praradusiems visus ar daugumą dantų ir norintiems juos atkurti greitai, komfortiškai bei efektyviai.

Kada prireikia šios procedūros

Kodėl neverta delsti

Prarasti dantys kenkia ne tik žmogaus estetinei išvaizdai. Sutrikus kramtymo funkcijai, sunku tinkamai sukramtyti maistą, todėl atsiranda virškinimo problemos. Laikui bėgant ima nykti žandikaulio kaulas, žemėja sąkandis, keičiasi veido bruožai, blogėja bendra žmogaus sveikata ir psichologinė būsena. Nusprendus dantis atkurti vėliau, gali prireikti papildomų procedūrų, todėl gydymas bus ilgesnis ir kainuos brangiau.

Registracija internetu Registracija telefonu

Kaip atliekama procedūra/Gydymo galimybės/metodai

Prieš procedūrą būtina gydytojo odontologo konsultacija, kurios metu atliekami reikiami tyrimai, kruopštus paciento burnos klinikinės būklės įvertinimas, aptariami jo lūkesčiai ir parengiamas gydymo planas. Jį patvirtinus, pradedama ruoštis implantacijai ir protezavimui.

Implantacija dažniausiai atliekama taikant vietinę nejautrą. Keturi implantai tam tikru kampu įsriegiami tose žandikaulio vietose, kuriose yra daugiausia kaulo. Taikant šią metodiką, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo ir sinuso pakėlimo procedūrų, todėl pooperacinis laikotarpis būna lengvesnis, o gijimas – greitesnis.

Įsriegus implantus, ant jų fiksuojamas laikinas dantų protezas. Implantams prigijus ir įsitvirtinus žandikaulyje, maždaug po 4–6 mėnesių, jis pakeičiamas nuolatiniu. Estetiškas, stabilus ir tvirtas protezas ant implantų leidžia jaustis žymiai komfortiškiau, labiau pasitikėti savimi, o atkurtų dantų kramtymo funkcija prilygsta kramtymui natūraliais dantimis.

Kokio rezultato tikėtis

Visų vieno žandikaulio dantų atkūrimo ant 4 implantų rezultatas – nepriekaištinga šypsenos estetika, maksimalus kramtymo efektyvumas, didesnis pasitikėjimas savimi ir žymiai pagerėjusi gyvenimo kokybė.

Prieš

Prieš

Po

Po

Imantas Vatėnas

Imantas Vatėnas

Gyd. Odontologas – burnos chirurgas

Pacientą vargino blogas burnos kvapas, dantų skausmas. Dantys neatliko reikalingų estetinių ir fizinių darbų. Atlikus nuoseklius tyrimus su moderniausiomis technologijomis, pradėta dantų implantacijos procedūra. Sėkmingai praėjusi procedūra ir jos rezultatas džiugina pacientą ir gyd. odontologą – burnos chirurgą Imantą Vatėną.

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikoje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinantys dantų implantacijos ir protezavimo specialistai, visuomet atidžiai įsiklausantys į pacientų lūkesčius ir kiekvienu atveju pasiūlantys jiems visais atžvilgiais priimtiniausią sprendimą. Ilgametę patirtį turintys gydytojai padės Jums greitai ir neskausmingai susigrąžinti nepriekaištingai atrodančius, tvirtus ir ilgaamžius dantis, o rūpestingo mūsų klinikos personalo dėka viso gydymo metu galėsite jaustis ramiai, užtikrintai ir komfortiškai.

Registracija internetu Registracija telefonu

Dažniausiai užduodami klausimai:

Nors šis dantų atkūrimo metodas tinkamas daugeliui, nėra visais atvejais tinkamo sprendimo, o gydymo metodo pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Kiekvieno paciento situacija visuomet vertinama individualiai ir, atsižvelgiant į jo sveikatos būklę, lūkesčius, finansines galimybes, parenkamas būtent jam visais atžvilgiais tinkamiausias gydymo metodas.

Svarbiausias šio metodo privalumas yra tai, kad vienos procedūros metu gali būti pašalinti visi pažeisti dantys, įsriegti 4 implantai, o ant jų iš karto pritvirtinti patogūs laikini dantys. Taip iš karto pilnai atkuriama estetinė išvaizda, kramtymo funkcija, o pacientas gali sugrįžti į visavertį socialinį gyvenimą. Be to, dantų atkūrimas šiuo metodu kainuoja mažiau, nei naudojant kitus dantų atkūrimo ant implantų metodus.

Ant 4 implantų fiksuotas dantų protezas turi tvirtą atramą į dantų implantus ir imituoja natūralius dantis. Jis efektyviai perduoda krūvį žandikauliui, todėl, atkūrus dantis šiuo metodu, kramtymo funkcija atkuriama 100 proc.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar