Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – efektyvus, patogus ir itin estetiškas dantų tiesinimo būdas.

Registracija internetu Registracija telefonu
Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – efektyvus, patogus ir itin estetiškas dantų tiesinimo būdas. Kapos yra gaminamos iš specialaus skaidraus plastiko, todėl yra beveik nepastebimos. Šis dantų tiesinimo metodas nekelia skausmo ir diskomforto, leidžia mėgautis mėgstamu maistu ir užtikrina paprastą burnos ertmės priežiūrą. Tiesinant dantis kapomis prireikia mažiau vizitų pas gydytoją, todėl šis ortodontinio gydymo būdas – puikus pasirinkimas daug keliaujantiems ar gyvenantiems užsienyje žmonėms.

Kokiu tikslu atliekama?

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis atliekamas siekiant koreguoti įvairias ortodontines problemas – netaisyklingą sąkandį, įvairaus laipsnio dantų susigrūdimą, dantų rotaciją, tarpus tarp dantų.

Kokiu tikslu atliekama?

Kada prireikia šios procedūros

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis gali būti pasitelkiamas esant įvairaus lygio dantų susigrūdimams, tarpams tarp dantų, įvairioms sąkandžio anomalijoms.

Kada prireikia šios procedūros

Kodėl neverta delsti

Kreivi dantys atrodo neestetiškai ir turi neigiamos įtakos bendrai sveikatai. Netaisyklingas sąkandis spartina dantų nusidėvėjimą, sunkina kokybišką dantų bei tarpdančių išsivalymą, didina ėduonies ir periodonto ligų atsiradimo riziką. Jis gali tapti ir smilkininio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimų priežastimi. Ištiesinus dantis ir pakoregavus sąkandį, ne tik džiaugsitės dailia šypsena, bet ir išvengsite daugelio sveikatos problemų.

Registracija internetu Registracija telefonu

Kaip atliekama procedūra

Prieš pradedant dantų tiesinimą kapomis būtina gydytojo odontologo konsultacija. Jos metu įvertinama paciento dantų būklė, esant poreikiui, padaroma panoraminė rentgeno nuotrauka ir įvertinama, ar dantų tiesinimo kapos yra tinkamiausias gydymo metodas.

Nusprendus pradėti gydymą, intraoraliniu skeneriu nuskenuojami paciento dantys, padaromos burnos ir veido nuotraukos ir parengiamas tikslus dantų tiesinimo planas. Jame suplanuojama, kaip dantys judės iki reikiamos padėties, kiek laiko truks gydymas, kokia bus jo kaina. Tada paciento duomenys siunčiami į dantų technikų laboratoriją, kurioje pagaminamos individualios kapos.

Kito vizito metu pacientui uždedamos efektyvesniam gydymui reikalingos ortodontinės priemonės, pagerinančios kapos retenciją ir palengvinančios dantų judėjimą. Pacientui taip pat duodamas pirmasis kapų rinkinys ir jų naudojimo instrukcijos. Kapas pacientas kas 10–14 dienų turi keisti savarankiškai. Kas 2–4 mėnesius reikia atvykti pas gydytoją kontroliniams vizitams, kurių metu įvertinama, ar viskas vyksta taip, kaip suplanuota, prireikus, atliekamos plano korekcijos. Priklausomai nuo paciento klinikinės situacijos, dantų būklės, dantų tiesinimas gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų.

Svarbu žinoti, kad dėvint kapas negalima valgyti, gerti karštų gėrimų, taip pat rekomenduojama nerūkyti. Vandenį galima gerti įprastai, tačiau šaltus spalvotus gėrimus patariama gerti pro šiaudelį. Po valgio dantis rekomenduojama išsivalyti dantų šepetėliu ir tarpdančių siūlu ir tik tada įsidėti kapas. Jei dantų išsivalyti nėra galimybės, patartina juos bent praskalauti skalavimo skysčiu arba vandeniu. Taip pat svarbu ryte ir vakare valyti kapas vieno danties šepetėliu ir neabrazyvia dantų pasta arba išplauti drungnu vandeniu ir bekvapiu muilu.

Poprocedūrinis laikotarpis

Pasiekus norimą rezultatą ir baigus gydymą, ištiesinti dantys taisyklingoje padėtyje užfiksuojami retencine kapa arba vielute.

Kokio rezultato tikėtis

Tiesinimo skaidriomis dantų kapomis rezultatas – taisyklinga dantų padėtis, daili šypsena ir didesnis pasitikėjimas savimi. Tiesūs dantys lėčiau dėvisi, lengviau užtikrinti gerą burnos higieną, sumažėja smilkininio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimų rizika.

Prieš

Prieš

Po

Po

Andrius Jonaitis

Andrius Jonaitis

Gyd. odontologas

Dantų tiesinimas atliktas nematomomis tiesinimo kapomis. Klientas jautė nemalonų skausmą, kai vienas dantis rėmėsi į kitą. Taip pat, klientui nepatiko kaip vizualiai atrodo jo dantys. Po ilgalaikės procedūros klientas patenkintas savo šypsena, erzinančio skausmo taip pat nebejaučia.

Kodėl verta rinktis mūsų kliniką

Mūsų klinikoje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinantys dantų tiesinimo specialistai, atidžiai įsiklausantys į kiekvieno paciento lūkesčius ir visada pasiūlantys geriausią problemų sprendimo būdą. Patyrę gydytojai odontologai puikiai išmano dantų tiesinimo kapomis subtilybes, o tai jiems padeda pasiekti geriausius ortodontinio gydymo rezultatus.

Registracija internetu Registracija telefonu

Dažniausiai užduodami klausimai:

Prieš pradedant dantų tiesinimą kapomis būtina atlikti profesionalią burnos higieną, reikiamą dantų gydymą, pakeisti nekokybiškas plombas. Jeigu planuojama dantis protezuoti, protezavimą taip pat reikia atlikti prieš ortodontinį gydymą. Jeigu pacientas yra netekęs dantų ir planuojamas jų atkūrimas implantais, implantacijos procedūra gali būti atliekama tik sudarius tikslų dantų tiesinimo planą arba pabaigus ortodontinį gydymą.

Priklausomai nuo paciento dantų būklės, dantų tiesinimas gali užtrukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų.

Dantų tiesinimas kapomis tinkamas beveik visais atvejais, svarbu tik, kad pacientas turėtų išdygusius visus nuolatinius dantis. Tačiau svarbu žinoti, jog gydymo tiesinimo kapomis sėkmė priklauso nuo atsakingo paciento požiūrio ir motyvacijos – tik atsakingai dėvint kapas 22 valandas per parą, galima per suplanuotą laiką pasiekti norimą rezultatą.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar