Utenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos vienoje vietoje

Registracija internetu Registracija telefonu
Utenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos vienoje vietoje

Pavasaris už lango jau įsibėgėja. Ilgesnės dienos ir daugiau saulės spindulių gerina nuotaiką bei suteikia daugiau džiaugsmo. Pavasaris yra tas metas, kai reikia ne tik susitvarkyti namus, bet ir savimi pasirūpinti. Apie dantis ir gražią šypseną šį kartą kalbėjomės su „Utenos implantologijos klinikos“ direktore Rasa Andriuškevičiene.

Visos odontologijos paslaugos

„Utenos implantologijos klinika“, priklausanti „Miesto implantologijos klinikų“ tinklui, savo veiklą Utenoje pradėjo daugiau nei prieš aštuonerius metus. „Džiaugiamės, kad kasmet klinika pasitiki ir savo šypsenas patiki vis daugiau naujų pacientų“, – sakė R. Andriuškevičienė. Pasak jos, kasmet Utenos klinikoje sulaukiama apie 800 naujų pacientų. Įdomu tai, kad „Miesto implantologijos klinikos“ įsikūrusios visoje Lietuvoje – Kaune, Šiauliuose, Utenoje, Mažeikiuose, Radviliškyje. „Mūsų tikslas – būti arčiau paciento ir kad būtume lengvai pasiekiami“, – pažymėjo klinikos vadovė.

Klinikos – tai modernios gydymo įstaigos, kuriose vienoje vietoje teikiamos visos odontologijos paslaugos: tyrimai, konsultacijos; terapinis dantų gydymas; profesionali burnos higiena ir dantų balinimas; estetinis plombavimas; dantų tiesinimas kapomis; visų dantų atkūrimas; dantų implantacija; burnos chirurgija; dantų protezavimas; endodontinis (dantų šaknų kanalų) gydymas; periodontologinis gydymas; burnos chirurgija; vaikų odontologija.

Visos odontologijos paslaugos

Dantų implantacija

„Dantų implantacija – tai chirurginė odontologijos procedūra, kurios metu į žandikaulio kaulą įsriegiamas danties šaknį pakeičiantis implantas“, – sakė R. Andriuškevičienė. Pasak jos, vėliau ant inplanto pritvirtinamas danties protezas. Tai – pažangiausias, efektyviausias ir patikimiausias prarastų dantų atkūrimo metodas. Atkuriant dantis implantais, visiškai atkuriama jų kramtymo funkcija, estetinis vaizdas, nepažeidžiami šalia esantys dantys. Dantų implantacija atliekama siekiant atkurti kramtymo funkciją, šypsenos estetiką, sustabdyti žandikaulio nykimą ir išvengti dantų trūkumo sukeliamų sveikatos problemų.

Didelė gydytojų ekspertų komanda

„Galima teikti daug ir įvairių odontologijos paslaugų, tačiau svarbiausia yra, kas tas paslaugas atlieka“, – gydytojų profesionalų svarbą pažymėjo klinikos vadovė. Pasak jos, „Utenos implantologijos klinikoje“ dirba gausi gydytojų ekspertų komanda. Svarbu skaitmeninės technologijos, tiksli diagnostika, mokslu ir praktine patirtimi paremti gydymo metodai, aukščiausios kokybės ilgaamžiai rezultatai. Paprastai mes odontologiją suprantame tik kaip skaudančio danties gydymą. Tačiau ši šaka yra daug platesnė ir joje dirba skirtingi specialistai, kurie specializuojasi savo srityje. Kaip antai vieni gydytojai atlieka terapinį gydymą, kiti – endodontinį, dar kiti chirurginį gydymą ir implantacijas bei protezavimą. „Mūsų klinikoje dirba profesionalūs, nuolat savo žinias bei įgūdžius tobulinantys odontologijos specialistai, visuomet atidžiai įsiklausantys į pacientų lūkesčius, kruopščiai ir atsakingai įvertinantys jų klinikinę būklę ir kiekvienu atveju pasiūlantys efektyviausią sprendimą“, – pažymėjo R. Andriuškevičienė. Pasak jos, platus klinikų tinklas leidžia užtikrinti specialistų, kurie atlieka procedūrų paslaugas pagal planą, užimtumą. „Patyrę mūsų klinikos gydytojai paprastai pacientui pristato kelis galimus problemos sprendimo būdus, paaiškina jų privalumus bei trūkumus, kad pacientas galėtų pasirinkti jam priimtiniausią. Mūsų tikslas – nepriekaištingai suplanuotas, sklandus gydymo procesas ir maksimaliai kokybiškas bei ilgaamžis rezultatas“, – sakė „Utenos implantologijos klinikos“ vadovė.

Nuolatinė dantų būklės priežiūra

Prarasti dantys kenkia ne tik žmogaus estetinei išvaizdai. Sutrikus kramtymo funkcijai, sunku tinkamai sukramtyti maistą, todėl atsiranda virškinimo problemų. Laikui bėgant ima nykti žandikaulio kaulas, žemėja sąkandis, keičiasi veido bruožai, blogėja bendra žmogaus sveikata ir psichologinė būsena. „Dantų būklės priežiūra turi būti nuolatinė, nes atidėjus ir nusprendus dantis atkurti vėliau, gali prireikti papildomų procedūrų, todėl gydymas bus ilgesnis ir kainuos brangiau“, – nuolatinės dantų priežiūros būtinybę pažymėjo R. Andriuškevičienė.

Lanksčios atsiskaitymo sąlygos

„Utenos implantologijos klinika“ pasižymi lankstumu atsiskaitant už paslaugas. Pacientai visuomet gali tikėtis jiems aktualių pasiūlymų, tik jiems pritaikytų tinkamiausių gydymo būdų ir sąlygų. Klinika bendradarbiauja su „Inbank“ lizingu ir gali pasiūlyti geriausias paskolos sąlygas, kurios yra be palūkanų ir kurioms taikomas tik administracinis mokestis.

Kviečiame nedelsti ir nebijoti. Pasikonsultuokite su gydytojais ir ženkite savo svajonių šypsenos link. Tel. registracijai +370 677 31887, Utenio a. 16, Utena. Pažadame rasti geriausią sprendimą.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar