Kuo skaitmeninė implantacija pranašesnė už tradicinę?

Registracija internetu Registracija telefonu
Kuo skaitmeninė implantacija pranašesnė už tradicinę?

Prarasti dantys jau kelis dešimtmečius atkuriami taikant implantaciją. Vis dėlto šios procedūros sėkmė ne vienam kelia abejonių. Remiantis apklausų duomenimis, dažniausiai baiminamasi galimo implanto neprigijimo ir kitų komplikacijų.

Implantacija – sudėtinga procedūra

„Utenos implantologijos klinikos“ gydytojo odontologo Pauliaus Sabaliausko teigimu, implantacija – išties sudėtinga procedūra. Viena to priežasčių yra ta, kad individualios kiekvieno paciento kaulo anatominės savybės ne visuomet leidžia įsriegti implantą taisyklinga kryptimi, o tai ateityje gali turėti įtakos tiek implanto prigijimui, tiek tarnavimo trukmei, tiek prie jo pritvirtintos restauracijos funkcionalumui ir estetikai. Negana to, tokių anatominių darinių kaip sinuso ančių, nosies ertmių bei apatinio žandikaulio nervo topografinės savybės sukelia nemažai rizikų juos pažeisti implantacijos metu. Pasak ilgametę patirtį turinčio implantologijos specialisto, šiais laikais išvengti žmogiškų klaidų ir net sudėtingiausiais atvejais implantą įsriegti itin tiksliai padeda vis didesnio specialistų bei pacientų pripažinimo sulaukianti skaitmeninė implantacija. „Per beveik 40-ies metų implantacijos praktiką Lietuvoje mes, implantuojantys gydytojai, įgijome daug vertingos patirties ir išsigryninome, kokie implantai tinkamiausi, siekiant atstatyti kramtymo funkciją. Atlikome daugybę išsamių klinikinių tyrimų, kurių metu stebėjome bei analizavome sėkmingiausius implantacijos atvejus ir šiandien galime drąsiai teigti, kad turime moderniausias medžiagas bei technologijas ir žinome, koks implantų dizainas bei kokia sriegimo metodika turi būti naudojama, norint džiaugtis idealiais rezultatais net praėjus 15–20 metų“, – patirtimi dalijosi P. Sabaliauskas. Pagrindinė šių laikų naujovė, padedanti pasiekti pačius geriausius rezultatus, – skaitmeninė implantacija, t. y. skaitmeninis būsimos implanto padėties suplanavimas.

Kaip vyksta skaitmeninė implantacija

Prieš implantacijos procedūrą, taikant skaitmenines technologijas, nesukeliant jokio diskomforto pacientui, atliekami reikalingi tyrimai ir surenkama informacija apie paciento žandikaulius, sąkandį, kaulo tipą. Įvertinus gautus duomenis ir galimas rizikas, nustatomas taisyklingas sąkandis, jo aukštis ir pagaminami laikini protezai, idealiai atitinkantys būsimus nuolatinius. Pacientas gali juos pasimatuoti, įvertinti, kaip su jais jaučiasi, ar patogus sąkandis, prireikus protezai gali būti koreguojami. Kai protezai idealiai atitinka paciento lūkesčius, pagal juos gaminamas chirurginis gidas. Jame esančios specialios ertmės padeda gydytojui kontroliuoti implantų sriegimo kryptį ir įsriegti juos į tiksliai numatytas vietas. Tokiu būdu prarasti dantys atkuriami ypač tiksliai, be pjūvio ir skausmo. Šis metodas garantuoja ne tik tikslesnius rezultatus, bet ir komfortiškesnį bei greitesnį gijimą. Prigijus implantams, atliekamas dantų protezavimas – ant implantų fiksuojami dantų protezai (vainikėliai arba plokštelės), efektyviai atkuriantys dantų funkciją, formą ir estetinę išvaizdą.

Skaitmeninės implantacijos galimybės

Skaitmeninė implantacija šiandien specialistų visame pasaulyje pripažįstama pažangiausiu gydymo būdu, užtikrinančiu sklandžią bet kurios implantacijos procedūros eigą ir padedančiu idealiai tiksliai išspręsti net pačius sudėtingiausius atvejus. Taikant šį metodą, galima sėkmingai atkurti tiek vieną, tiek kelis, tiek daugumą ar net visus dantis. Patyręs implantologijos specialistas įvardija ir daugiau skaitmeninės implantacijos privalumų. Pasirinkus šį metodą, vieną, kelis ar visus dantis galima atkurti vieno vizito metu, nes viskas ypač tiksliai suplanuojama ir pagaminama dar prieš atliekant procedūrą. Kai kuriais atvejais implantacija atliekama be dantenų pjūvio, o gijimas visada užtrunka net 30–40 proc. trumpiau, nei sriegiant implantus tradiciniu būdu. Užtikrinus preciziškai tikslią implanto padėtį, garantuojamas ir juvelyriškai tikslus dantų protezavimas, maksimaliai atkuriantis visas jų funkcijas bei estetiką.

Pasirūpinkite savo dantų sveikata
Pasirūpinkite savo dantų sveikata

Pirminei konsultacijai užsiregistruokite jau dabar. Nuo šiol tai padaryti itin paprasta – vos keliais mygtukų paspaudimais.

Registracija INTERNETU

Užsiregistruokite vizitui Jums patogiu metu – tai užtruks vos kelias minutes.

Pradėti registraciją

Registracija TELEFONU

Užsiregistruokite vizitui telefonu savo pasirinktos klinikos darbo laiku.

Skambinti dabar