Estetinis plombavimas – tai pažeistų danties audinių atstatymo procedūra, kurios metu galima koreguoti dantų spalvą, formą, išsidėstymą lanke, panaikinti tarp dantų esančius tarpus ar pakelti sąkandį. Estetinio plombavimo procedūra yra rekomenduojama, kai paciento netenkina kreivi, nudilę, spalvą pakeitę dantys, taip pat esant senoms plomboms. Procedūros metu yra atkuriama anatominė danties forma, todėl šie atrodo ypač natūraliai. Dantų plombavimas yra atliekamas tiek priekiniams, tiek krūminiams dantims, o procedūros metu naudojamos kokybiškos sertifikuotos medžiagos užtikrina nuostabios šypsenos rezultatą. Nuotraukos, kurios yra padaromos prieš ir po estetinio plombavimo procedūros, įamžina dantų pasikeitimus ir įrodo, kad estetišku, greitu ir dantų audinius tausojančiu metodu galima pasiekti tobulos šypsenos rezultatą. Pastebėjus pirmuosius dantų dilimo, gedimo požymius patariama nedelsiant kreiptis į odontologą, kuris asmeniui paskirs gydymo planą. Dantų plombavimo procedūra gali kainuoti pigiau, jeigu klinikoje gydymui vyksta akcija, o galutinė estetinio plombavimo kaina priklauso nuo to, kiek dantų reikia restauruoti. Estetinis plombavimas – tai vienas populiariausių gydymo sprendimų, kurį renkasi tobulą šypseną norintys turėti asmenys.

Estetinio dantų plombavimo kaina

Jeigu klientas domisi dantų plombavimo procedūra, konsultacijoje su odontologu bus įvertinta paciento dantų būklė ir imama planuoti dantų restauracija. Estetinio plombavimo kaina prasideda nuo 135 eurų, tačiau kartais klinika taiko akciją, kurios metu dantų plombavimas gali būti atliekamas pigiau. Estetinis plombavimas yra atliekamas profesionalių klinikoje dirbančių specialistų, o dantų restauracija reikalauja

ypatingo kruopštumo ir sertifikuotų medžiagų naudojimo. Kadangi taisyklinga danties forma yra svarbi ne tik estetiškai išvaizdai, bet ir tinkamam dantų funkcionavimui, atkurti pažeistus dantų audinius yra svarbu bet kokio amžiaus žmonėms. Dėl šių priežasčių pacientai vis dažniau renkasi estetinį plombavimą. Dantų plombavimas yra atliekamas sluoksniavimo metodu, kurį taikant atkuriami danties audiniai, spalva, blizgesys, reljefas. Tai, kaip atrodo žmogaus burnos ertmė prieš ir po procedūros tampa įrodymu jog estetinis plombavimas – tai galimybė greitai ir neskausmingai turėti tokią šypseną, apie kurią visuomet svajojote.

Atsiliepimai