Dantų atstatymui gali būti naudojami ne tik protezai, bet ir šiuolaikinis metodas - dantų implantai. Implantologijos centre procedūros metu prarasto danties vietoje yra įsukamas varžtelis ir šis implantacijos būdas yra laikomas vienu greičiausių, galinčių grąžinti šypseną. Implantacija gali būti atliekama vienu arba dviem etapais. Jeigu naudojami sraigtiniai dantų implantai, vieno etapo gydyme ant dantų implanto yra užsukama galvutė, formuojanti gleivinę ir toks dantų implantas yra paliekamas gijimui. Jeigu klinikoje implantacija trunka du etapus, implantas yra uždaromas specialiu gijimo varžteliu, o gleivinės antkaulio lopas yra susiuvamas. Taip pat pažangių technologijų dėka klinikoje yra siūlomi mini implantai. Šie yra kur kas mažesni nei įprasti, o taip pat yra mažesnė jų kaina. Mini implantai yra ilgalaikiai, kaip ir kitos jų rūšys.

Implantologijos centras (klinika)

Implantologijos centras, kuriame dirba profesionalūs, kvalifikuoti specialistai, skirdami individualų dėmesį klientams, suteikia galimybę vėl džiaugtis šypsena ir sugrąžintomis kramtymo funkcijomis. Klinikoje taikomi pažangūs metodai, naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kurios implantavimo procedūrą paverčia pažangiu sprendimu, siekiantiems atkurti natūralias dantų funkcijas.

Danties implanto kaina

Dantų implanto kaina yra nuo 450 eurų, o taip pat klinikoje kartais vyksta akcija, kurios metu implantavimas kainuoja pigiau. Implantologijos centre procedūros kaina priklauso nuo reikiamo implantų kiekio, jų gamintojo bei gydymo sudėtingumo. Į kaulą įsukamas implantas atrodo taip pat kaip ir natūralus dantis. Dantų implantus klinikoje galima įsigyti išsimokėtinai, todėl siekiantiems išvengti žandikaulio deformacijų, norintiems atkurti dantų atliekamas funkcijas, implantavimas tampa sprendimu, grąžinančiu kokybišką gyvenimą ir šypseną. Jeigu daugumą arba visus dantis praradęs asmuo jūsų teiraujasi, kiek kainuoja klinikoje dantų implantacija, galite atsakyti, jog ši paslauga teikiama išsimokėtinai arba mokant pilną kainą.

Dantų implantai All on 4

Dantų implantai All on 4 yra pritaikyti daugumą arba visus dantis praradusiems pacientams. All on 4 implantai suteikia galimybę visus prarastus dantų vainikėlius tvirtinti tik ant keturių implantų. Šis implantologijos centre taikomas metodas yra rekomenduojamas vyresniems asmenims, kadangi All on 4 implantai tampa sprendimu tiems asmenims, kurie nori kuo greičiau vėl džiaugtis kokybiškomis dantų funkcijomis. Taip pat dera žinoti, jog dantų implantai nėra pavojingi organizmui ir jeigu implantacija reikalinga ne visam dantų laukui, greta implantų esantys sveiki dantys lieka visiškai nepažeisti. Dantų implantų struktūra išsaugo natūralų žandikaulį, o tam, kad jie tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį, laikantis gydytojo rekomendacijų, implantus būtina tinkamai prižiūrėti.

Atsiliepimai