Dantų balinimas - tai neskausminga dantis šviesinanti procedūra. Dantys gali būti balinami lazeriu odontologo kabinete arba namuose, pasirinkus nakčiai skirtą metodą - dantų balinimą kapomis. Sveika ir balta šypsena daugeliui asmenų suteikia pasitikėjimo savimi, leidžia gerai jaustis, nekompleksuoti, todėl jei yra pastebimi dantų spalvos pokyčiai ir norisi atrodyti estetiškai ar net turėti akinančiai baltą šypseną, sprendimu gali tapti dantų balinimas. Pastebima, jog dantų spalva gali pasikeisti dėl tokių priežasčių kaip dažančių produktų vartojimas, senyvas amžius, paveldimumas ar dantų traumos. Profesionaliai atliekamas dantų balinimas yra efektyvus būdas norint greitai pašviesinti dantų atspalvį, tačiau po procedūros yra privalu laikytis gydytojo odontologo rekomendacijų.

Dantų balinimas kapomis namuose

Pasirinkus dantų balinimo kapomis metodą, pacientui pagal jo dantų reljefą yra pagaminamos specialios kapos, t. y. formelės, dedamos nakčiai ant dantų. Asmuo, į kapas dantims įšvirkštęs balinamojo gelio jas uždeda ant dantų ir su kapomis miega apie 10 naktų. Dantų balinimas namuose, apmokius gydytojui, yra saugi ir efektyvi procedūra, po kurios pacientai džiaugiasi greitai pasiektais rezultatais. Pastebima, jog kapos dantims ir dantų balinimas namuose yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurią renkasi vis daugiau pacientų.

Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu yra efektyvus ir saugus procesas, kurio rezultatas matosi vos po vienos procedūros. Balinimo metu naudojamos priemonės yra didelės koncentracijos balinimo medžiaga bei lazeris. Dantų balinimo lazeriu procedūros metu yra naudojama didelės koncentracijos balinamoji medžiaga, kuri yra tepama ant dantų, o helio lempos šviesa ją aktyvuoja. Jeigu norima pasiekti maksimalų dantų baltumą, patariama atlikti 2-3 balinimo procedūras. Valandą laiko trunkantis ir neskausmingas dantų balinimas lazeriu keliais tonais pašviesina dantų spalvą ir užtikrina, jog ilgą laiką negrįžtų pradinė dantų spalva. Po dantų balinimo lazeriu procedūros nerekomenduojama pora dienų vartoti dažančių maisto produktų ar gėrimų kaip kava, arbata, o jeigu po kurio laiko ant dantų atsiranda atspalvis, patariama keletą kartų metuose nakčiai įsidėti kapą su balinamuoju geliu.

Dantų balinimo kaina

Dantų balinimo kaina klinikoje prasideda nuo 85 eurų. Procedūros kaina priklauso nuo pasirinktų priemonių jai atlikti bei metodo – lazeriu ar dantų kapomis, o taip pat klinika kartais vykdo akciją, kurios metu dantų šviesinimo procedūros kaina yra mažesnė nei įprastai. Svarbu žinoti, jog atsižvelgiant į tokius faktorius kaip amžius, dantų emalio struktūra, asmeniniai higienos įpročiai, įgimta dantų spalva, balinimo rezultatai asmenims gali būti skirtingi.

Atsiliepimai