Esant netaisyklingai dantų padėčiai, siekiant pakoreguoti sąkandį, žandikaulio defektus - ortodontinis gydymas tampa sprendimu, grąžinančiu sveiką ir gražią šypseną. Gydytojo ortodonto paslaugos yra teikiamos vaikams bei suaugusiems asmenims, kurie ne tik nori turėti tiesius dantis, bet ir pagerinti gyvenimo kokybę. Ortodontijos klinikoje suteikiamos paslaugos, kurių tikslas - bet kokio amžiaus asmeniui sukurti funkcionalų ir estetiškai atrodantį sąkandį. Po ortodontinio gydymo pacientas gali džiaugtis tiesia dantų lanko linija, sveikesnėmis dantenomis, mažesniu dantų nusidėvėjimu, geresne kramtymo funkcija, kokybiška dantų valymo procedūra. Ortodontinis gydymas gali sugrąžinti pasitikėjimą savimi ir savo šypsena!

Ortodontas ir ortodontija

Prieš gydymo procesą ortodontas įvertina dantų būklę, apžiūri sąkandį, atliekamos dantų rentgeno nuotraukos bei kiti veiksmai, reikalingi rekomendacijoms ir gydymo plano sudarymui. Išanalizavus ir įvertinus paciento dantų problemas, atsižvelgiant į atvejo sudėtingumą, ortodontas paskiria individualų ortodontinio gydymo procesą. Ortodontija išsprendžia ne tik estetines problemas, bet ir sumažina ėduonies, periodonto ligų riziką, gali panaikinti šveplavimą. Ortodontonį gydymą rekomenduojama pradėti vaikystės ar paauglystės laikotarpiu, kadangi ankstyvas dantų lanko, sąkandžio padėties problemų diagnozavimas suteikia galimybę lengviau ir greičiau pasiekti norimų rezultatų. Tačiau pastebima tendencija, jog vis dažniau suaugę asmenys taip pat kreipiasi į ortodontus dėl noro turėti sveiką ir estetiškai atrodančią šypseną.

Ortodontinis gydymas

Ortodontiniam gydymui yra naudojami specialūs aparatai, koreguojantys dantų padėtį, tokiu būdu atkuriant taisyklingą sąkandį. Vieni populiariausių ortodontinio gydymo aparatų - briketai, plokštelės bei kapos. Atsižvelgiant į individualų atvejį, gydytojai ortodontai pacientui rekomenduoja tinkamiausią gydymo būdą. Vidutiniškai ortodontinis gydymas užtrunka 2 metus, tačiau, priklausomai nuo būklės sudėtingumo, gydymo metodų, paciento amžiaus bei jo pareigingumo, dantų ir sąkandžio koregavimas gali užtrukti trumpesnį arba ilgesnį laiko tarpą. Ortodontija tampa išeitimi kompleksuojantiems dėl šypsenos, siekiantiems užkirsti kelią galimoms problemoms ateityje, susijusioms ne tik su netaisyklinga dantų padėtimi, bet ir kramtymu, žandikaulio sąnario deformacijomis.

Ortodontijos klinika

Ortodontijos klinikoje dirba profesionalūs gydytojai, taikantys patikimus ir patikrintus gydymo metodus, naudojantys modernią įrangą, padedančią pacientui greičiau pasiekti norimų rezultatų. Aukštos kokybės paslaugos, specialistų patirtis ir kvalifikacija užtikrina pacientams paskirto ortodontinio gydymo proceso efektyvumą. Klientams sudaromas optimalus gydymo planas suteikia galimybę pacientams susipažinti su ortodontinio gydymo eiga ir laikantis gydytojo nurodymų, sėkmingai siekti džiuginančių rezultatų. Klinikoje atliekamas ortodontinis gydymas tiek vaikams, tiek suaugusiems leidžia išvengti komplikacijų ir po gydymo laikotarpio džiaugtis gražiais, tiesiais bei baltais dantimis.

Atsiliepimai